Саме з цими параметрами нерухомість в оренду сьогодні у попиті.
 
Після перших ракетних ударів по енергосистемі України в жовтні та заяв про можливий блекаут найбільше зріс попит на заміські будинки. Повторні масові ракетні обстріли в листопаді так само вплинули на вимоги серед населення.
 
Інтерес до оренди заміської нерухомості в листопаді втричі перевищує показники минулого року.
Найбільше відгуків у листопаді збирали оголошення про оренду дачі, будинків із твердопаливним та індивідуальним електроопаленням і житла, утепленого базальтовою ватою. З-поміж регіонів, що мали найбільший попит для оренди заміського житла, — Закарпатська, Івано-Франківська та Чернігівська області.
 
Зі зростанням попиту кількість пропозицій на ринку заміської нерухомості восени збільшилася загалом на 7%. Проте основне зростання припадає на сегмент будинків із генераторами — їх побільшало в 6 разів.
Попит на заміську нерухомість із генераторами на початок листопада збільшився майже в 4 рази проти вересня (з 3 до 10 потенційних орендарів на 1 оголошення).
 
У жовтні шукачів заміського житла також цікавила наявність підвалу та власної свердловини на воду (10 і 9 шукачів відповідно).
 
Життя, а точніше війна вносить свої правки та задає тенденції. Отож, якщо вам потрібно знайти відповідне житло – шукайте на сторінках https://neryhome.com/